Language Shop    www.LS.cz/product.asp?id=145


LANGMaster Angličtina The Heinemann TOEFL - přípravný kurz a testy + dárek
  LANGMaster Angličtina The Heinemann TOEFL - přípravný kurz a testy + dárek   
Cena:  699,-Kč vč. DPH       Prodej ukončen, produkt se už nevyrábí a nebude skladem!
Běžná cena:  799,-Kč
Ušetříte:  100,-Kč (12%)
Cena bez DPH: 578,-Kč
DPH: 21%

Angličtina pro pokročilé - kompletní příprava pro zkoušku TOEFL, přípravný kurz a cvičné testy (2x CD-ROM)

Kategorie: výukový CD-ROM
Jazyk: angličtina
Úroveň: pokročilí
Zaměření: slovní zásoba, gramatika, poslech a porozumění
Obsah: 2x CD-ROM
Výrobce: LANGMaster International, s.r.o.

Objednávky a dotazy možno i telefonicky: 272 732 183 (O2 Czech Republic), 604 714 033 (T-Mobile), 721 461 154 (O2 Czech Republic)


Popis produktu
Zkouška TOEFL dnes představuje nejen nutnou podmínku pro zahájení studia na řadě zahraničních univerzit, ale stále více také standard při prokazování znalostí anglického jazyka. Tento produkt je určen pokročilým studentům angličtiny, kteří se rozhodli intenzivně se připravovat ke zmíněné zkoušce, nebo si prověřit a upevnit své znalosti angličtiny na pokročilé úrovni.

Příprava na TOEFL se skládá ze dvou částí - přípravného kurzu (Preparation Course) a cvičných testů (Practice Tests).

Přípravný kurz vychází z metodiky zkoušky TOEFL a kromě celé řady cvičení a opravdových testů TOEFL. Obsahuje diagnostický test, dva cvičné testy, kontrolní body se cvičeními pro každou dovednost zkoušenou v testech TOEFL (Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension, Test of Written English), krátké kontrolní testy i delší testy k jednotlivým oddílům testu TOEFL, přehled gramatiky a dodatky pro další procvičování poslechu, čtení a slovní zásoby.

Cvičné testy obsahují pět kompletních testů, doporučené strategie a okomentované správné odpovědi ke všem testům. Pomohou vám procvičit a upevnit si všechny znalosti, které jste získali v přípravném kurzu. Správné i chybné odpovědi v testech jsou podrobně komentovány a na základě výsledků vám program může doporučit cvičení vhodná k odstranění vašich nedostatků v angličtině a sestavit další plán výuky.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) je mezinárodně uznávaná zkouška z angličtiny, která testuje úroveň znalostí angličtiny u osob, pro něž angličtina není mateřským jazykem. Skládá se ze čtyř částí: Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension a Test of Written English. TOEFL připravuje Educational Testing Service (ETS) z Princeton, New Jersey, USA. Je podmínkou přijetí na školy a univerzity ve Spojených státech a v dalších zemích. Kromě toho se také často vyžaduje na uchazečích o stipendia a vzdělávací programy.Hlavní rysy
PŘÍPRAVA NA TOEFLNáhledy designu a ukázkové zvukové soubory ve formátu MP3
TOEFL
TOEFL, zvuk
TOEFL
TOEFL, zvuk
TOEFL TOEFL
TOEFL


Obsahuje CD-ROMy

The Heinemann ELT TOEFL Preparation 

Course & Practice Tests


TOEFL PREPARATION COURSE Kurz pro pokročilé studenty angličtiny a zároveň přípravný kurz ke zkoušce TOEFL obsahuje diagnostický test, dva cvičné testy, gramatické výklady a cvičení, dodatky pro další procvičování poslechu, čtení i slovní zásoby a nechybí ani soubor strategií, jejichž osvojení vám pomůže v testech TOEFL uspět.
TOEFL PRACTICE TESTS Titul obsahuje pět kompletních cvičných TOEFL testů, vzorové příklady odpovědí pro každý typ otázky, správné odpovědi a vyhodnocení. Nechybí ani soubor strategií, které vám pomohou v testech uspět.Recenze
Pro studenty, kteří musí složit zkouškou TOEFL, je uvedený kurz více či méně životní nutností. Pokládám jej za stejně nutný jako příručku s vyřešenými křižovatkami pro získání řidičského průkazu.

ComputerWorld, 48/1998Minimální požadavky na systém
PC Pentium, 32 MB RAM
15 MB volného místa na disku
rozlišení 800x600, 256 barev (doporučeno High Color)
CD-ROM mechanika (8-rychlostní)
zvuková karta (SB kompatibilní)
mikrofon
Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT 4.0, Vista