Language Shop    www.LS.cz/product.asp?id=143


LANGMaster Angličtina MILLENIUM LINE - interaktivní knihy a anglický výkladový slovník + dárek
  LANGMaster Angličtina MILLENIUM LINE - interaktivní knihy a anglický výkladový slovník + dárek   
Cena:  1349,-Kč vč. DPH       Prodej ukončen, produkt se už nevyrábí a nebude skladem!
Běžná cena:  1599,-Kč
Ušetříte:  250,-Kč (15%)
Cena bez DPH: 1115,-Kč
DPH: 21%

Ucelená řada 12 kurzů angličtiny provázaných s kompletně ozvučeným anglickým výkladovým slovníkem na CD-ROMu, NAVÍC ZDARMA sluchátka s mikrofonem (13x CD-ROM).

Kategorie: výukový CD-ROM, výkladový slovník na CD-ROM
Jazyk: angličtina
Úroveň: začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí
Zaměření: slovní zásoba, gramatika, poslech a porozumění, výslovnost
Obsah: 13x CD-ROM, sluchátka s mikrofonem
Výrobce: LANGMaster International, s.r.o.

Objednávky a dotazy možno i telefonicky: 272 732 183 (O2 Czech Republic), 604 714 033 (T-Mobile), 721 461 154 (O2 Czech Republic)


Flash prezentace LANGMaster Millenium Line

Kompletní videoprezentace 198kB
Videoprezentace bez zvukové stopy 190kB
Videoprezentace bez animace na pozadí (pro pomalejší počítače) 195kBPopis produktu
Millenium Line je nejrozsáhlejší řadou titulů určených k výuce angličtiny. Obsahuje celkem 13 CD-ROMů s anglickým výkladovým slovníkem a s kurzy pro začátečníky, mírně a středně pokročilé studenty angličtiny. Unikátní je vzájemná provázanost všech kurzů se slovníkem, jakož i atraktivní vzhled titulů a jednoduché ovládání snadno pochopitelné i pro počítačového začátečníka. Český manuál, nápověda a překlady anglických instrukcí vám pomohou se s programem rychle seznámit. Místo nudných článků a nezáživných konverzací je naše metoda založena na použití knížek známých i méně známých autorů (Sir Arthur Conan Doyle, Zane Grey, Oscar Wilde aj.) upravených pro určitou jazykovou úroveň. Podle nálady a zájmů si můžete vybrat detektivní, dobrodružné, milostné, hororové a další příběhy. Místo pouhého čtení je základní aktivitou poslech textu namluveného anglickými rodilými mluvčími. Poslech lze jednoduše řídit - přehrávat jednotlivé věty i celé odstavce, rychle se vracet, opakovat. Aktivním způsobem si můžete procvičovat správnou výslovnost a rozšiřovat slovní zásobu a gramatiku. Interaktivní cvičení vám nabízejí obrázky, zvuk a automatické hodnocení včetně ukázání správné odpovědi.

Kurzy spolupracují s anglickým výkladovým slovníkem LANGMaster Collins COBUILD Student's Dictionary. Slovník obsahuje 40 000 výkladů a přes 30 000 příkladů použití. Vedle toho, že vám pomůže zjistit, co které slovíčko znamená, je jeho největším přínosem pro každého studenta angličtiny kompletní ozvučení všech hesel včetně příkladů použití slovíček v slovních spojeních a větách. Díky tomu je nepostradatelnou pomůckou při nácviku správné anglické výslovnosti. Samozřejmostí je jednoduché hledání slovíček a frází.

Slovíčka z kurzů a ze slovníku si můžete zaznamenávat do svého uživatelského slovníčku a pomocí metody RE-WISE se je naučit. Metoda RE-WISE vám pomůže rychle a efektivně rozšířit a upevnit slovní zásobu - neustále sleduje křivku zapomínání a na jejím základě plánuje další opakování.Hlavní rysy
KURZY
SLOVNÍK


Náhledy designu a ukázkové zvukové soubory ve formátu MP3
Millenium Line
Millenium Line, zvuk
Millenium Line
Millenium Line, zvuk
Millenium 

Line Millenium Line
Millenium Line Slovník Collins
Slovník Collins, zvuk
Slovník Collins
Slovník Collins, zvuk
Slovník Collins
Obsahuje CD-ROMy

Collins COBUILD Student's Dictionary na CD-ROM
Tento pozoruhodný CD-ROM vám zpřístupní textová data a více než 50 hodin zvuku. Můžete poslouchat zvolený text, tak jak byl namluven rodilými anglickými mluvčími a všechno, co slyšíte, je zároveň zobrazeno jako text na obrazovce. Pomůže vám procvičit si správnou výslovnost - s pomocí mikrofonu si můžete nahrát zvolené slovo nebo větu, a snažit se napodobit správnou výslovnost rodilého mluvčího. Pak můžete porovnat svou nahrávku s originálem a opakovat postup tak dlouho, dokud vaše nahrávka nebude dokonalá. Můžete si vyhledávat slovíčka a fráze a ty se pak naučit pomocí speciální metody RE-WISE. K heslům lze přidávat vlastní údaje, např. překlad hesla do vašeho jazyka. Práce se slovníkem je snadná i pro počítačového začátečníka.
DANGEROUS JOURNEY (Alwyn Cox)
Čtyři členové skupiny, která provádí geologický průzkum pro důlní společnost, jsou uvězněni v pralese, kde se zdrželi kvůli prudkým lijákům. Jediná cesta zpět do základního tábora je pro ně uzavřena, protože stoupající řeka odnesla most. Při pokusu o překonání této překážky dochází k nehodě.
THE LONG TUNNEL (John Milne)
Tři studenti univerzity se rozhodnou jet společně do Walesu na prázdniny. Chtějí bydlet v chatě bez elektřiny a telefonu v odlehlé části země, o níž se také vousatý muž domnívá, že to je dobré místo k provedení loupeže.
THE GARDEN (Elizabeth Laird)
Mladá dívka zanechává svého násilnického otce ve městě a odchází hledat štěstí mezi rostliny a květiny, které miluje. Příběh šťastně končí, ale to bychom poněkud předbíhali. Doporučeno zejména děvčatům.
RICH MAN POOR MAN (T. C. Jupp)
Starý Adam je překvapen dárkem od svého syna pracujícího v Anglii - šekem na peníze. Představuje více peněz, než kdy dříve viděl, a on je vzrušen výhledem na uspořádání večírku pro své přátele. Ale jakmile se pokouší ve městě proměnit šek za hotové peníze, setkává se s nepoctivostí, podvody a byrokracií.
THE STRANGER (Norman Whitney)
Woodend je malá, tichá vesnička bez obchodů a návštěvníků. Jednoho dne se objeví neznámý muž a otevře si obchod. Od té doby přijíždí do Woodendu mnoho turistů. A do obchodu tajně přicházejí zvláštní zákazníci. Potřebují pomoc a cizinec jim pomůže.
ROOM 13 AND OTHER GHOST STORIES (M. R. James, převyprávěl Stephen Colbourn)
Pět krátkých povídek o strašidlech, tajemných silách a nočních stvůrách. Každá z postav těchto příběhů má nepříjemné zkušenosti s nezvanými návštěvníky ze světa duchů a démonů. Bezprostředně po čtení se doporučuje nezhasínat světlo. Něco na vás může ve tmě číhat ...
THE PICTURE OF DORIAN GRAY (Oscar Wilde, převyprávěl F. H. Cornish)
Malíř Basil Hallward namaluje vynikající portrét bohatého, mladého a krásného muž Doriana Graye. Odmítá však, aby se jeho přítel, lord Henry Wotton, který je znám svou špatnou pověstí, s Dorianem setkal, protože se obává, že by na něho mohl mít špatný vliv. Basilovy obavy se naplňují. Henry a Dorian se potkávají a Dorianův život se navždy mění.
RIDERS OF THE PURPLE SAGE (Zane Grey, převyprávěla Florence Bell)
Děj knížky se odehrává v roce 1871 v Utahu. Většinu tohoto státu tvoří pouště, hory a rozsáhlé pláně, na kterých roste tráva a šalvěj. Na pláních se pasou koně a dobytek, o který se starají kovbojové. A jak to v dnes již klasických knihách Zane Greye bývá, budeme i my svědky příběhu lásky a nenávisti, samozřejmě se šťastným koncem.
THE SIGN OF FOUR (Sir Arthur Conan Doyle, převyprávěla Anne Collins)
Klasická detektivka s legendárním detektivem a jeho nerozlučným společníkem. Krásná mladá žena Mary Morstanová navštěvuje Sherlocka Holmese. Žádá ho o pomoc při hledání svého otce a při odhalení toho, kdo jí již 6 let posílá každý rok perlu.
DRACULA (Bram Stoker, převyprávěla Margaret Tarner)
Jeden z nejznámějších hororů, které kdy byly napsány. Právník Jonathan Harker přijíždí do Transylvánie na hrad hraběte Draculy. Tam zjišťuje, že hrabě je pánem upírů, a přísahá, že ho za každou cenu zničí.
THE SPECKLED BAND AND OTHER STORIES (Sir Arthur Conan Doyle, převyprávěla Anne Collins)
Tři případy Sherlocka Holmese. V prvním z nich (Strakatý pás) hledá mladá žena Holmesovu pomoc při odhalení podivné smrti své sestry. Ve druhém (Tančící figurky) musí Holmes vynaložit všechny své deduktivní schopnosti, aby rozluštil tajné kódované zprávy. Ve třetím případě (Liga ryšavců) Holmes zkoumá, co se skrývá za jedním zvláštním inzerátem nabízejícím práci.
THE WOMAN WHO DISAPPEARED (Philip Prowse)
Dobrodružný příběh odehrávající se v Los Angeles. Krásná blondýnka si najímá soukromého detektiva Lenny Samuela, aby našel její zmizelou sestru. Zanedlouho se na scéně objevují zabijáci, mrtvoly, policisté a zloději klenotů. A Lenny se vyhýbá kulkám, rychlým autům a tvrdým pěstem.Recenze
Co říká učitel angličtiny: Extrémně motivující CD-ROM s texty na velmi vysoké úrovni
Hodnocení: velmi kvalitní program, jednoduché ovládání, obsáhlá nápověda, moderní grafika, použití slovní zásoby v souvislostech

Na angličtinu s cédéčkem? MF Dnes, 22. 10. 2002, rubrika Test


Vynikající program, který při výuce používá dvanáct příběhů v angličtině. V rámci děje si všechny používané výrazy zapamatujete mnohem bezbolestněji. Nejvýhodnější je, pokud potřebujete porozumět stavbě anglických vět, zvládnout základy konverzace a zdokonalovat výslovnost.

QUO, listopad 1998Minimální požadavky na systém
PC Pentium, 32 MB RAM
15 MB volného místa na disku
rozlišení 800x600, 256 barev (doporučeno High Color)
CD-ROM mechanika (8-rychlostní)
zvuková karta (SB kompatibilní)
mikrofon
Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT 4.0, Vista