Language Shop    www.LS.cz/product.asp?id=1054


Lippy and Messy - Songs and Games 1, 2, 3 (1-30) a ABC (1-26) + dárek
  Lippy and Messy - Songs and Games 1, 2, 3 (1-30) a ABC (1-26) + dárek   
Cena:  499,-Kč vč. DPH    
Běžná cena:  4487,-Kč
Ušetříte:  3988,-Kč (88%)
Cena bez DPH: 412,-Kč
DPH: 21%

Epizody 1-30, 26 epizod ABC, přes 220 minut na 4x DVD filmu, cca 1000 anglických slov.
Lippy and Messy je v Evropě populární seriál pro děti v předškolním věku a žáky prvních tříd na DVD. Není to typický jazykový kurz, ale dobrodružný seriál, jehož děj se odehrává v pohádkovém světě komických klaunů Lippy a Messyho a sympatického kouzelníka slovíček Wizzyho. Postavy spolu hovoří anglicky, což však malým divákům při sledování děje nevadí, jelikož situační kontext, mimika a gesta účinně napomáhají při pochopení dialogů. Díky tomu je výuka jazyka přirozená jako hra. Děti si rychle osvojí jednoduchou slovní zásobu a základy angličtiny, líbivé písničky a veršovánky jim pomáhají si zapamatovat pravidla výslovnosti. Díky opakovanému sledování DVD a pozitivní podpoře při upevňování svých jazykových znalostí se tak děti učí anglicky stejně přirozeně jako se učí svou mateřštinu. Produkt je vhodný i pro batolata a malé děti, pro které neexistují žádné cizí řeči. Melodii, rytmus a strukturu jazyka se učí ještě dlouho předtím, než jsou vůbec schopny mluvit. Že se jedná o "cizí jazyk" se tedy dovídají mnohem později. Čím je situace pro dítě poutavější a přátelštější, tím snáze a rychleji se v paměti ukládají nové informace a tím rychleji se pak také vybavují. Proto materiály, které dítě dostává při učení hrou, by neměly být méně poutavé než ostatní hračky (4x DVD film, 4x barevná učebnice, 1x černobílý sešit).

Kategorie: výukový DVD film pro děti, výuková učebnice pro děti
Jazyk: angličtina
Úroveň: začátečníci
Zaměření: slovní zásoba, konverzace, poslech, výslovnost
Obsah: 4x DVD film, 4x barevná učebnice, 1x černobílý sešit, 4x samolepky
Výrobce: Gama-Bell

Objednávky a dotazy možno i telefonicky: 272 732 183 (O2 Czech Republic), 604 714 033 (T-Mobile), 721 461 154 (O2 Czech Republic)


Demoverze
Ukázka první epizody z DVD filmu Lippy and Messy - Songs and Games 1 (1-10). Kvalita videoukázky je snížena na rozlišení vhodné pro pomalejší internetová připojení.

Get the Flash Player to see this player.

MPEG 352x228 34MB


Ukázka písničky z DVD filmu Lippy and Messy - ABC. Kvalita videoukázky je snížena na rozlišení vhodné pro pomalejší internetová připojení.

Get the Flash Player to see this player.

ASF 352x288 5MB


Popis Lippy and Messy - Songs and Games 1, 2, 3 (1-30)
Je možné se učit nějaké řeči hrou? Proč by ne? Díky hrám a zábavě děti poznávají svět a procvičují si své životní dovednosti. Vždyť cizí jazyk není nic jiného, než právě „životní dovednost“ pojmenovávat předměty a objevovat nové způsoby, jak se domluvit s okolím.

V předškolním věku je rozvoj dovednosti popisovat své okolí a komunikovat s ním přirozenou metodou poznávání světa. Vynikající paměť a představivost malého dítěte předstihují možnosti dospělého člověka, který myslí analyticky a který odděluje reálný svět od imaginárního.

Při sledování DVD Lippy and Mesy se děti učí anglicky jako je rodiče učí mluvit jejich mateřštinou, tedy prostřednictvím říkanek a jednoduchých vět.

Spolu s DVD je součástí balení i učebnice. Tato učebnice Lippy & Messy – Songs & Games je určena dětem, které ještě neumějí číst a psát. Všechny texty v ní obsažené jsou určeny k tomu, aby je rodiče nebo učitelé dětem přečetli během společného hraní.

Záměrem autorů televizního pořadu Lippy & Messy nebylo vytvořit jazykový kurz, ale připravit materiály pro „hraní si s angličtinou“, event. doplnění prvních kroků při výuce angličtiny. Doporučujeme tedy nepředstavovat dítěti DVD a knížku jako učební materiály, ale jako lákadlo pro hru s Lippy a Messym.Seznam epizod Lippy and Messy - Songs and Games 1, 2, 3 (1-30)
 1. Lippy Meets Messy and They Learn Three Colours
 2. Lippy Looks For Messy
 3. Lippy Finds Messy and They Play Hide and Seek
 4. Lippy and Messy Learn Three More Colours
 5. Lippy and Messy Paint a Rainbow and Find a Basket of Fruit
 6. Lippy and Messy Share the Fruit
 7. Lippy and Messy Count the Fruit
 8. Lippy and Messy See Some Animals
 9. Lippy and Messy Imitate the Animals
 10. Lippy and Messy Paint a House
 11. Lippy and Messy Go Inside the House
 12. Lippy and Messy Look For Linda
 13. Lippy and Messy Play With Their Toys
 14. Lippy and Messy Get Some New Toys
 15. Lippy and Messy Look For Their Toys
 16. Lippy and Messy Make A Chocolate Cake
 17. Lippy and Messy Find Out What Day It Is
 18. Lippy and Messy Give Linda Some Birthday Presents
 19. Lippy and Messy Find Some Food
 20. Lippy and Messy Do the Washing-up
 21. Lippy and Messy Put On Some Warm Clothes
 22. Lippy and Messy Play in the Snow
 23. Lippy and Messy Get Warm Again
 24. Lippy and Messy Take Off Their Warm Clothes
 25. Lippy and Messy Meet Some Animals
 26. Lippy and Messy Meet Some More Animals
 27. Lippy and Messy and the Rain
 28. Lippy and Messy Get Some Exercise
 29. Lippy and Messy Play Some Music
 30. Lippy and Messy and Some VehiclesPopis Lippy and Messy - ABC (1-26)
Záměrem autorů televizního pořadu „Lippy & Messy ABC“ nebylo vytvořit jazykový kurz, ale připravit atraktivní materiály pro „hraní si s angličtinou“ spojené s poznáváním písmenek abecedy s pomocí kouzelníka Wizzyho.

Vzdělávací balíček „Lippy & Messy ABC“ je určen dětem, které ještě neumějí plynule číst a psát. Proto by rodiče nebo učitelé měli během společné zábavy dětem obtížnější texty přečíst.Pokyny pro dospělé Lippy and Messy - ABC (1-26)
Při práci s produktem pokaždé postupujeme nejlépe podle metody pěti kroků:
 1. DVD: dítě se dívá na vybraný díl seriálu, kolikrát chce.
 2. SONG BOOK: dítě vybírá správné samolepky a lepí je na příslušnou stránku a spolu s učitelem tak doplňuje grafický a slovní zápis písničky.
 3. DVD + SONG BOOK: dospělý znovu pouští díl s vybranou písničkou, kterou dítě zpívá spolu s Lippy & Messym a učí se ji nazpaměť.
 4. COLOURING BOOK: dítě vypracovává příslušné cvičení nebo hru podle pokynů dospělého (podrobnosti k jednotlivým stránkám se nacházejí dále).
 5. COLOURING BOOK: dítě se učí písmenka abecedy, vyslovuje je anglicky a zapisuje do příslušného prázdného políčka.Obsah balení
4x DVD film (přes 220 minut, přes 1000 různých anglických slov)
4x barevná učebnice (3x 20 stran A4, 1x 26 stran A4)
1x černobílý 26stránkový sešit s jazykovými hrami a cvičeními, které všeobecně rozvíjejí osobnost jako např. omalovánky, bludiště, spojování teček, dokončování obrázků, porovnávání obrázků
4x samolepky (3x 43 kusů a 1x 86 kusů pro nalepení do učebnic)
4x instrukce v češtině (jak pracovat s učebnicemi a samolepkami)Náhledy stránek učebnice Lippy and Messy - Songs and Games
Lippy and Messy - učebnice 1    Lippy and Messy - učebnice 1    Lippy and Messy - učebnice 1    Lippy and Messy - učebnice 1

Lippy and Messy - učebnice 1    Lippy and Messy - učebnice 1    Lippy and Messy - učebnice 1    Lippy and Messy - učebnice 1

Lippy and Messy - učebnice 1    Lippy and Messy - učebnice 1    Lippy and Messy - učebnice 1    Lippy and Messy - učebnice 1Náhledy obrazovek
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Lippy and Messy
Související produkty
Lippy and Messy - Songs and Games 1, 2, 3 (1-30) + dárek
Epizody 1-30, přes 120 minut na 3x DVD filmu, cca 650 anglických slov.
Lippy and Messy je v Evropě populární seriál pro děti v předškolním věku a žáky prvních tříd na DVD. Není to typický jazykový kurz, ale dobrodružný seriál, jehož děj se odehrává v pohádkovém světě komických klaunů Lippy a Messyho a sympatického kouzelníka slovíček Wizzyho. Postavy spolu hovoří anglicky, což však malým divákům při sledování děje nevadí, jelikož situační kontext, mimika a gesta účinně napomáhají při pochopení dialogů. Díky tomu je výuka jazyka přirozená jako hra. Děti si rychle osvojí jednoduchou slovní zásobu a základy angličtiny, líbivé písničky a veršovánky jim pomáhají si zapamatovat pravidla výslovnosti. Díky opakovanému sledování DVD a pozitivní podpoře při upevňování svých jazykových znalostí se tak děti učí anglicky stejně přirozeně jako se učí svou mateřštinu. Produkt je vhodný i pro batolata a malé děti, pro které neexistují žádné cizí řeči. Melodii, rytmus a strukturu jazyka se učí ještě dlouho předtím, než jsou vůbec schopny mluvit. Že se jedná o "cizí jazyk" se tedy dovídají mnohem později. Čím je situace pro dítě poutavější a přátelštější, tím snáze a rychleji se v paměti ukládají nové informace a tím rychleji se pak také vybavují. Proto materiály, které dítě dostává při učení hrou, by neměly být méně poutavé než ostatní hračky (3x DVD film, 3x barevná učebnice).
Naše cena: 449 vč. DPH
Běžná cena: 2997,-Kč